İstanbul’da ikinci el telefon alan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz.  10 yıldır sektörde hizmet vermekte olan firmamız Türkiye’de bu alanda kurulmuş ilk firmadır.

Bana en yakın 2. El telefon satın alan yerler nerede demeyin 0532. 230.50.87 numaralı telefondan hemen bizimle iletişime geçerek personelimizden hemen bilgi alın.

2. El Telefon Alan Yerler İstanbul

2. El Telefon Alan Yerler İstanbul

Firmamız satmak istediğiniz 2. el telefonu değerinde satın almaktadır. Bunun için müşteri temsilcimizle görüşerek telefonun modeli, durumu hakkında genel bilgiler vermeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz verdiğiniz bilgiler ışığında telefonunuzu değerinde satın aşacaktır.

Ödeme: Personelimizle yaptığınız görüşmede anlaşma sağlandığında çalışma arkadaşımız istediğiniz adrese gelerek demeyi nakit yapar ve cihazı teslim alır.

Teslimat:  İstanbul’un tüm ilçelerinden sizin ayağınıza gelerek telefonu teslim almaktayız. Teslimat için zaman kaybetmenize gerek yok.

WhatsApp Üzerinden Bilgi Fiyat Alın

2. el telefon fiyatını belirlemek için cihazın resimlerini görmek daha fazla fikir verecektir. Dilerseniz WhatsApp destek hattından tarafımıza telefon resimlerini göndererek fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizin de takdir edeceğiniz üzere telefonların dış kısmının fazla hırpalanmamış olması fiyatını etkilemektedir.  Telefon resimlerini tarafımıza göndererek ekibimizin telefonun gerçek fiyatını belirlemesine yardımcı olabilirsiniz.

2. el Telefonlarda Markalar

Tartışmasız ikinci el telefon modellerinde en çok rağbet görenler Samsung ve İphone markaları diye biliriz.

2. el İphone ve Samsung cep telefonları genelde değer kaybına uğramıyorlar. Bunun diğer önemli nedeni bu markaların sıfırının oldukça pahalı olması.

Gerek sıfır İphone, Samsung cep telefonlarının oldukça pahalı olması, gerekse firmamızın değerinde telefonu alamaya çalışması sizin için bir avantaj olabilir.

Telefonunuzun gerçek değerini bizi  0532. 230.50.87  arayarak öğrene bilirsiniz.

Diğer İkinci El Cep Telefonu Markaları

Huawei, Xiaomi Türkiye piyasasına daha yeni giriş yapmış olmasına rağmen bu markaların daha üst modellerini almak isteyen müşterilerimizin sayısı artmakta. Son zamanlarda bu telefon markalarını satmak için 2.el telefon satın alan yerler araya müşteri sayımız artmaya başladı.

İkinci el telefon alan yer arayan müşterilerimizin kullandığı cep telefonu markaları sırasıyla şunlar:

 • LG Cep Telefonu
 • Sony Akıllı Telefon
 • Lenova Cep Telefonu
 • HTC Akıllı Telefon

Bu ve diğer tüm markaların 2. El cep telefonu modelini satmak için satın alan yer aramanıza gerek yok. Hemen iletişime geçin cihazınızın gerçek fiyatını öğrenin.

2. el Cep telefonu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İkinci el cep telefonu alım fiyatlarını belirleyen pek çok faktör vardır ama en önemlilerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Cihazın markası.
 • Telefonun çizik olup olmaması.
 • Garantisi var mı?
 • Cep telefonu daha önce servise gitti mi?
 • Faturası var mı?
 • Mikrofon çalışır durumda mı?
 • Telefon kamerası çalışıyor mu?
 • Daha önce ne tür tamir gördü.

Ve bunlara benzer kriterlere göre ikinci el telefonun fiyatı belirlenir.

alinir.net Güveneceğiniz Adres

alinir.net İstanbul – Ümraniye’de merkezi bulunan bir firmadır. Sektördeki ilk firma olarak işimizi tutkuyla yapmaktayız ve bu zaman zarfında bizleri var eden müşterilerimizin memnuniyeti en büyük referansımızdır.

Bugüne kadar 8.000 üzerinde cep telefonu alımı yapmış firmamızın pek çok müşterisi ikinci, üçüncü kez 2.el cep telefonu alan yer ihtiyacı duyduğunda bizi tercih etmiştir.

Siz de bizimle iletişime geçerek yüksek kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşayın.

İstanbul’da 2. El Cep Telefonu Alan Yerin Güvenilir Adresi

alinir.net İstanbul’da size en yakın, güvenilir cep telefonu alan firmadır. Tüm ilçelerde bulunduğunuz lokasyona birkaç saat içerisinde gelerek nakit ödeme yöntemiyle 2.el cep telefonlarınızı değerinde alabiliriz.

Çekinmeden bizimle iletişime geçiniz.